Pożyteczne mikroorganizmy w świeżo wyciskanych sokach

Pożyteczne mikroorganizmy dla roślin pomagają rośliną wytwarzać dużo większą ilość włośników niż zazwyczaj rośliny produkują, dzięki temu rośliny mogą pobierać znacznie więcej (i efektywniej) substancji odżywczych z ziemi. Mikroorganizmy pomagają zmieniać niedostępne formy składników odżywczych w bardziej dostępne dla rośliny. Wprowadzają w ziemię kompleks pierwiastków idealnych do najlepszego rozrostu danego typu rośliny.

Detoksykacja gleby za pomocą mikroorganizmów

Pożyteczne mikroorganizmy w świeżych sokach z naszych blenderów rewelacyjnie sprawują się w detoksykacji gleby z metali ciężkich i pestycydów. Dzięki nim substancje ciężkie nie dostają się do korzeni rośliny i skutecznie chronią przed wszelkimi szkodnikami glebowymi takimi jak np. pędraki i inne robaki szkodzące korzeniom roślin. Polecamy stosowanie pożytecznych mikroorganizmów w każdego typu ogrodzie, raz na jakiś czas używając ich podczas podlewania roślin jak i na samym początku – podczas sadzenia.

Ponieważ nawozy z mikroorganizmów są naturalne – możemy zapomnieć o sztucznych specyfikach a tym samym częstym brzydkim zapachu w ogrodzie, obumierających kwiatów czy dużej podatności na zmienne warunki atmosferyczne w ogrodzie. serdecznie polecamy nawozy z mikroorganizmów. Spróbuj ich.