Czym jest mydło mikroorganiczne?

Każdy z nas chciałby mieć mydło, które nie tylko wygładza skórę, ale też pomaga w gojeniu zadrapań, posiadające witaminy i jeszcze pięknie ujędrniające skórę? Jakie mydło idealnie do tego się nadaje? Oto odpowiedź: Mydło mikroorganiczne.

Jest to nowość na rynku polskim. Wykorzystuje pożyteczne mikroorganizmy w pielęgnacji naszego ciała. Dzięki mikroorganizmom nadaje naszej skórze prawidłowy odczyn PH. Mydło takie ma naturalne działanie dezynfekujące bakterie. W skład takiego mydła wchodzą często odżywcze zioła, które najczęściej przywracają jędrność skóry.

Mydła mikroorganiczne z glinką

Takie mydła doskonale złuszczają naskórek a następnie wygładzają skórę dzięki temu skóra nabiera niesamowitej delikatności. Likwiduje najczęściej występujące procesy chorobotwórcze.

Mydło mikroorganiczne z melasą

Mydło mikroorganiczne z melasą z trzciny cukrowej idealnie koi ranki na ciele, melasa w przeszłości była jednym z głównych środków na trudno gojące się rany. Bardzo często wykorzystywanym specyfikiem w każdym domu jak i zakładach pracy. Jest szczególnie polecane jako mydło do mycia po ciężkiej, typowo fizycznej pracy.